Munkatársat keresünk

WINDOWS RENDSZERMÉRNÖK

munkakörbe

Feladatok:

  • Windows adminisztrátori feladatok ellátása;

  • frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása;

  • rendszermonitoring követése, elemzése, felmerülő hibák javítása;

  • részvétel komplex, magas megbízhatóságú IT infrastruktúra kialakításában, üzemeltetésre történő átadásában.

Elvárások:

  • legalább 2 év Windows operációs rendszerek alkalmazás üzemeltetésében szerzett tapasztalat;

  • legalább 1 év magas rendelkezésre állású rendszerben szerzett tapasztalat;

  • Windows operációs rendszerekre telepíthető alkalmazások telepítésében szerzett általános jártasság;

  • magas szintű tudás szerver alkalmazások üzemeltetésében;

  • virtualizációs technológia ismerete;

  • nyitottság új alkalmazások, technológiák megismerésére, integrálására;

  • önállóság, megbízhatóság, precíz munkavégzés;

  • szakmai angol nyelv ismerete.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú informatikai végzettség;

  • SQL szerverek ismerete

  • tűzfalüzemeltetésben szerzett tapasztalat;

  • átfogó IT területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

● béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, AYCM sportpass, önkéntes pénztári támogatás, munkába járástámogatás);

● támogató munkahelyi légkör;

● igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;

● szakmai képzések támogatása;

● kerékpárbarát munkahely.

Jelentkezés magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél hr@ujvilag.gov.hu e-mail címre történő megküldésével lehetséges. Tárgy: “windows rendszermérnök"

A munkakör betöltésének ideje: a kiválasztási folyamatot követően azonnali belépéssel.

A pályázat elbírálása: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók szóbeli interjún és egy gyakorlati feladat felmérésen vesznek részt. Pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.