Munkatársat keresünk

Tesztelő

munkakörbe

Feladatok:

  • fejlesztéshez kapcsolódó tesztesetek kidolgozása;
  • funkcionális tesztek futtatása, környezetek manuális tesztjének elvégzése;
  • specifikációk véleményezése, minőségbiztosítása;
  • teszteléssel kapcsolatos adminisztráció, statisztikák és jelentések készítése;
  • részvétel tesztelési folyamatok és szabályzatok kialakításában;
  • hibajegyek kezelése, követése.

Elvárások:

  • több éves tesztelői tapasztalat vagy jártasság pályázatkezelői területen;
  • magas szintű számítógép kezelői ismeret (Microsoft Office);
  • csapatszellem, jó kommunikációs és együttműködési képesség, monotóniatűrés.

Előnyt jelent:

  • ISTQB vizsga;
  • SQL alapszintű ismerete;
  • feladatkezelő rendszer(ek) ismerete.

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, AYCM sportpass, önkéntes pénztári támogatás, munkába járástámogatás);
  • támogató munkahelyi légkör;
  • igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;
  • szakmai képzések támogatása;
  • kerékpárbarát munkahely.

Jelentkezés magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél hr@ujvilag.gov.hu e-mail címre történő megküldésével lehetséges. Tárgy: “Tesztelő"

A munkakör betöltésének ideje: a kiválasztási folyamatot követően azonnali belépéssel.

A pályázat elbírálása: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók szóbeli interjún és egy gyakorlati feladat felmérésen vesznek részt. Pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.