Teszt és Release koordinátor

Feladatok

  • Ügyfélkapcsolati és Releasemanagement szervezeti egység vezetőjének közvetlen szakmai támogatása
  • release dokumentációk átadás átvételében való közreműködés (fejlesztési és tesztelési terület között)
  • release tervek összeállításának támogatása
  • fejlesztéshez kapcsolódó tesztesetek/tesztforgatókönyvek kidolgozásának támogatása
  • tesztelési mérőszámok kidolgozásában történő részvétel
  • regressziós tesztek támogatása
  • specifikációk véleményezése
  • teszteléssel és release folyamattal kapcsolatos adminisztráció, statisztikák és jelentések készítése
  • részvétel a release és tesztelési folyamatokszabályzatok kialakításában

Elvárások

  • több éves, manuális tesztelői tapasztalat, vagy jártasság pályázatkezelői területen
  • magas szintű számítógép kezelői ismeret (Microsoft Office)
  • csapatszellem, jó kommunikációs és együttműködési képesség, monotóniatűrés

Előnyt jelent

  • ISTQB vizsga
  • SQL alapszintű ismerete
  • feladatkezelő rendszer(ek) ismerete

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)
Jelentkezési űrlap
Az akadálymentes jelentkezéshez kérjük keressen minket az alábbi elérhetőségen: toborzas@ujvilag.gov.hu
A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező!
Csak egy fájl.
100 MB korlát.
Engedélyezett típusok: txt, rtf, pdf, doc, docx.