Munkatársat keresünk

SOC RENDSZERMÉRNÖK

munkakörbe

Feladatok:

  • támogatás nyújtása az incidenskezelésben résztvevő kollégák részére,
  • IT biztonsági védelmi rendszerek széles körének üzemeltetése, felmerülő hibák kezelése,
  • új védelmi megoldások tesztelése, bevezetése,
  • változáskezeléshez, fejlesztéshez, teszteléshez kapcsolódó egyedi, komplex konfigurációs feladatok elvégzése,
  • fejlesztési, rendszerbevezetési, integrációs projektekben szakértői közreműködés, új megoldások bevezetésének műszaki támogatása,
  • külső szervezetekkel történő kapcsolattartás.

Elvárások:

  • informatikai végzettséget
  •  legalább 2 év IT biztonsági védelmi rendszerek üzemeltetésével kapcsolatos tapasztalat
  • programozási alapismeretekkel rendelkezel (elsősorban script nyelv),
  • ismered a támadási technikákat,
  • alapos hálózati ismereteid is vannak,
  • ismered az alapvető biztonsági szoftverek működését, azok beállítását (elsősorban vírusvédelem, SIEM rendszerek, végpontvédelmi és hálózati felügyeleti rendszerek, adatszivárgás elleni szoftverek),
  • Windows/Linux operációs rendszer, alkalmazáskezelők, web- és alkalmazásszerverek naplózási képességeinek alapos ismerete, a naplóbejegyzések értelmezése nem okoz problémát,
  • angol nyelven írott szakmai szövegek megértése.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú informatikai végzettség;
  • Qadar, Splunk, Forcepoint ismerete
  • Átfogó IT területen szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, AYCM sportpass, önkéntes pénztári támogatás, munkába járástámogatás);
  • támogató munkahelyi légkör;
  • fiatalos, lendületes csapat;
  • igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;
  • szakmai képzések támogatása;
  • kerékpárbarát munkahely.

Kezdés: A kiválasztási folyamat lezárását követően azonnal.

Jelentkezés: Magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével a hr@ujvilag.gov.hu  email címre. Tárgy: „soc rendszermérnök”

A pályázás menete: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók szóbeli interjún vesznek részt. A pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.