Munkatársakat keresünk

Senior PHP Programozó

munkakörbe

Feladatok:

  • egyedi informatikai rendszerek fejlesztése, fejlesztési dokumentumok készítése;
  • pályázatkezelő rendszerek tervezése;
  • fejlesztői tesztek tervezése és végrehajtása, hibák kezelése;
  • közreműködés nagy ívű, kihívást jelentő projektekben.

Elvárások:

  • legalább 3 év gyakorlat PHP programozásban;
  • OOP, MVC ismeret;
  • alapvető adatbázis ismeretek (MYSQL/ ORACLE);
  • nagy munkabírás, terhelhetőség;
  • fejlődni vágyás és önfejlesztés képessége;
  • csapatjátékos szemlélet;
  • felelősségteljes, precíz, igényes munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Yii,Yii2 keretrendszer ismerete;
  • Codelgniter, Zend Framework, Symfony, CakePHP vagy ezekhez hasonló keretrendszer ismerete;
  • ORM ismeret, natív javascript, jQuery, jQueryUI ismerete;
  • Bootstrap ismerete;
  • PL/SQL (Oracle) ismeretek;
  • haladó adatbázis ismeretek;
  • Drupal tartalomkezelő rendszer ismerete;
  • Vagrant ismerete;
  • verziókezelő ismerete (git, svn, stb.).

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, AYCM sportpass, önkéntes pénztári támogatás, munkába járástámogatás);
  • támogató munkahelyi légkör;
  • fiatalos, lendületes HR csapat;
  • igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;
  • szakmai képzések támogatása;
  • kerékpárbarát munkahely.

A munkakör betöltésének ideje: a kiválasztási folyamat lezárást követően azonnali belépéssel.

Jelentkezés módja: motivációs levél és önéletrajz magyar nyelven.

A pályázat benyújtásának módja: e-mailben a hr@ujvilag.gov.hu e-mail címre várjuk „Senior PHP fejlesztő” munkakör megnevezéssel.

A pályázat elbírálása: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók írásbeli feladatmegoldásokon és szóbeli interjúkon vesznek részt. Pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.