Senior PHP Programozó

Feladatok

  • egyedi informatikai rendszerek fejlesztése, fejlesztési dokumentumok készítése
  • pályázatkezelő rendszerek tervezése
  • fejlesztői tesztek tervezése és végrehajtása, hibák kezelése
  • közreműködés nagy ívű, kihívást jelentő projektekben

Elvárások

  • legalább 3 év gyakorlat PHP programozásban
  • OOP, MVC ismeret
  • alapvető adatbázis ismeretek
  • felelősségteljes, precíz, igényes munkavégzés
  • nagy munkabírás, terhelhetőség
  • fejlődni vágyás és önfejlesztés képessége
  • csapatjátékos szemlélet

Előnyt jelent

  • felsőfokú iskolai végzettség informatikai területen vagy szakirányú képesítés
  • Yii,Yii2 keretrendszer ismerete;
  • Codelgniter, Zend Framework, Symfony, CakePHP vagy ezekhez hasonló keretrendszer ismerete;
  • ORM ismeret, natív javascript, jQuery, jQueryUI ismerete;
  • Bootstrap ismerete;
  • PL/SQL (Oracle) ismeretek;
  • haladó adatbázis ismeretek;
  • Drupal tartalomkezelő rendszer ismerete;
  • Vagrant ismerete;
  • verziókezelő ismerete (git, svn, stb.).

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)
Csak egy fájl.
100 MB korlát.
Engedélyezett típusok: txt, rtf, pdf, doc, docx.