Folyamatosan bővülő csapatunkba

Senior PHP Programozó

munkatársat keresünk

Az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. tevékenységi körét tekintve egyedüli szereplő az IT szektorban.
A nálunk dolgozó kollégák egy olyan informatikai fejlesztő csapat részesei, ahol munkájukkal több ezer milliárd forint felhasználását biztosító Európai Uniós és Hazai forrású pályázatokat kezelő fejlesztéspolitikai rendszert támogatnak.
Egyedi informatikai rendszereket terveznek, fejlesztenek és üzemeltetnek, valamint információ-technológiai szaktanácsadói tevékenységet is folytatnak.

FELADATOK

  • egyedi informatikai rendszerek fejlesztése, fejlesztési dokumentumok készítése

  • pályázatkezelő rendszerek tervezése

  • fejlesztői tesztek tervezése és végrehajtása, hibák kezelése

  • közreműködés nagy ívű, kihívást jelentő projektekben

ELVÁRÁSOK

  • legalább 3 év gyakorlat PHP programozásban

  • OOP, MVC ismeret

  • alapvető adatbázis ismeretek

  • felelősségteljes, precíz, igényes munkavégzés

  • nagy munkabírás, terhelhetőség

  • fejlődni vágyás és önfejlesztés képessége

  • csapatjátékos szemlélet

ELŐNYT JELENT

  • felsőfokú iskolai végzettség informatikai területen vagy szakirányú képesítés

  • Yii,Yii2 keretrendszer ismerete;

  • Codelgniter, Zend Framework, Symfony, CakePHP vagy ezekhez hasonló keretrendszer ismerete;

  • ORM ismeret, natív javascript, jQuery, jQueryUI ismerete;

  • Bootstrap ismerete;

  • PL/SQL (Oracle) ismeretek;

  • haladó adatbázis ismeretek;

  • Drupal tartalomkezelő rendszer ismerete;

  • Vagrant ismerete;

  • verziókezelő ismerete (git, svn, stb.).

AMIT KÍNÁLUNK

  • változatos, kihívást jelentő feladatok

  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)

  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)

  • szakmai képzések támogatása

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

  • családbarát munkahely

  • rendszeres közösségépítő programok

  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével a toborzas@ujvilag.gov.hu e-mail címre.

ADATVÉDELEM

Tájékoztatjuk, hogy az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. álláshirdetéseire történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, melyről részletesen a következő linken tájékozódhat: www.ujvilag.gov.hu/adatvedelem

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.