Az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft.
munkatársat keres

RESEARCHER / TOBORZÁSI SPECIALISTA

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • toborzási igények felmérése, egyeztetés az érintett vezetőkkel;

  • álláshirdetések elkészítése, kihelyezése;

  • a beérkező önéletrajzok kezelése, előszűrése;

  • aktív és passzív jelöltek felkutatása a különböző csatornákon és adatbázisokban (Linkedin, Facebook, stb.);

  • állásinterjúk, tesztírások szervezése és esetenkénti lefolytatása;

  • kapcsolattartás a kapcsolódó külső és belső partnerekkel, vezetőkkel, pályázókkal;

  • részvétel az állásbörzéken és a HR tevékenységhez kapcsolódó egyéb rendezvényeken, valamint azok tervezésében, szervezésében;

  • részvétel a Társaság toborzási stratégiájának fejlesztésében;

  • adatszolgáltatás, riportok, statisztikák és kimutatások készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú HR végzettség;

  • legalább 3 év toborzási területen szerzett szakmai tapasztalat;

  • proaktív, önálló munkavégzésre való képesség;

  • agilitás, asszertív kommunikáció;

  • ügyfélorientált szemléletmód;

  • pozitív szemlélet, emberközpontú gondolkodásmód;

  • rugalmasság, jó alkalmazkodó és problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • IT területen szerzett fejvadász vagy toborzási tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, AYCM sportpass, önkéntes pénztári támogatás, munkába járástámogatás);

  • támogató munkahelyi légkör;

  • fiatalos, lendületes HR csapat;

  • igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;

  • szakmai képzések támogatása;

  • kerékpárbarát munkahely.

Kezdés: A kiválasztási folyamat lezárását követően azonnal.

Jelentkezés: Magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével a hr@ujvilag.gov.hu email címre. Tárgy: „researcher / toborzási specialista”

A pályázás menete: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók szóbeli interjún vesznek részt. A pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

További információkat a https://ujvilag.gov.hu/ weboldalunkon találhattok.

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.