Munkatársat keresünk

rendszerüzemeltetési osztályvezető

munkakörbe

Feladatok:

  • magas rendelkezésre állású alkalmazás rendszerek üzemeltetésének irányítása;
  • beszállítói és alvállalkozói szerződésekkel kapcsolatos tervezési, kapcsolattartási és ellenőrzési tevékenységek ellátása;
  • a beszerzési eljárások megtervezése, műszaki tartalmának összeállítása, eljárások elindítása, nyomon követése, valamint szakmai képviselet biztosítása;
  • az új fejlesztések éles üzembe állításának támogatása, az azzal kapcsolatos üzemeltetési környezet, feltételek és folyamatok kialakításának irányítása;
  • a szervezeti egység szakmai képviselete a szervezeten belül;
  • az osztály napi működésének szervezése (feladatok ütemezése, projektfeladatokhoz erőforrás biztosítása).

Elvárások:

  • informatikai szakirányú felsőfokú végzettség;
  • legalább 5 év szakmai tapasztalat informatikai üzemeltetésben (alkalmazás- és/vagy adatbázis üzemeltetés);
  • 3 év vezetői tapasztalat;
  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat;
  • határozottság, teherbírás, problémamegoldó képesség;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • folyamat- és rendszerszemlélet, szolgáltatásközpontúság;
  • empátia, pozitív beállítottság, motiváló képesség;
  • tanulási hajlandóság.

Előnyt jelent:

  • konténerizációs és Microservices, valamint Legacy rendszerismeret;
  • elosztott kialakítású rendszerek ismerete;
  • átfogó IT területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, AYCM sportpass, önkéntes pénztári támogatás, munkába járástámogatás);
  • támogató munkahelyi légkör;
  • fiatalos, lendületes csapat;
  • igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;
  • szakmai képzések támogatása;
  • kerékpárbarát munkahely.

Kezdés: A kiválasztási folyamat lezárását követően azonnal.

Jelentkezés: Magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével a hr@ujvilag.gov.hu e-mail címre. Tárgy: „rendszerüzemeltetési osztályvezető”

A pályázás menete: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók szóbeli interjún vesznek részt. A pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

További információkat a https://ujvilag.gov.hu/ weboldalunkon találhattok.

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.