Rendszerszervező

Feladatok

  • az általunk fejlesztett informatikai rendszerben az üzleti specifikáció alapján szükségessé váló fejlesztések, módosítások megtervezése
  • a fejlesztési specifikáció elkészítése
  • az általunk fejlesztett informatikai rendszerhez köthető tudásbázis kezelése
  • a fejlesztési folyamat menedzselése, felügyelete
  • a tesztelések támogatása

Elvárások

  • felsőfokú iskolai végzettség műszaki/gazdasági területen vagy szakirányú felsőfokú rendszerszervezői képesítés
  • rendszerfejlesztési módszertanok ismerete
  • tesztelési módszertanok ismerete
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • jó kifejezőkészség szóban és írásban

Előnyt jelent

  • ábrázolástechnikák (UML, BPMN) magas szintű ismerete
  • alapszintű fejlesztési technológiai ismeretek
  • alapszintű SQL (Oracle, MySQL) ismeretek
  • termékfelelősi ismeretek, képességek

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)
Jelentkezési űrlap
Az akadálymentes jelentkezéshez kérjük keressen minket az alábbi elérhetőségen: toborzas@ujvilag.gov.hu
A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező!
Csak egy fájl.
100 MB korlát.
Engedélyezett típusok: txt, rtf, pdf, doc, docx.