Munkatársakat keresünk

PL/SQL fejlesztő

munkakörbe

Feladatok:

  • PL/SQL fejlesztői feladatok elvégzése;
  • rendszertervek készítése, meglévő rendszerek továbbfejlesztése, relációs adatbázis tervezés;
  • igényfelmérés, szakmai egyeztetéseken való részvétel;
  • fejlesztés nyomon követése;
  • dokumentálás, tesztelés, statisztikák készítése;
  • bevezetésben történő aktív közreműködés.

Elvárások:

  • erős SQL és PL/SQL ismeretek;
  • tapasztalat informatikai rendszerek és felületek tervezésében;
  • jó elemző- és szervezőkészség;
  • együttműködési képesség.

Előnyt jelent:

  • Business Analyst tapasztalat;
  • SW/ Rendszer architekt háttér;
  • Oracle eszközök ismerete;
  • Relációs adatbázis-tervezés ismerete;
  • WEB technológiák ismerete;
  • BPMN szabvány ismerete;
  • Elastic Search ismerete;
  • egyéb adatbázis kezelők ismerete.

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, AYCM sportpass, önkéntes pénztári támogatás, munkába járástámogatás);
  • támogató munkahelyi légkör;
  • fiatalos, lendületes HR csapat;
  • igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;
  • szakmai képzések támogatása;
  • kerékpárbarát munkahely.

A munkakör betöltésének ideje: a kiválasztási folyamat lezárást követően azonnali belépéssel.

Jelentkezés módja: motivációs levél és önéletrajz magyar nyelven.

A pályázat benyújtásának módja: e-mailben a hr@ujvilag.gov.hu e-mail címre várjuk „PL/SQL fejlesztő” munkakör megnevezéssel.

A pályázat elbírálása: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók írásbeli feladatmegoldásokon és szóbeli interjúkon vesznek részt. Pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.