PL/SQL Fejlesztő

Feladatok

  • SQL, PL/SQL fejlesztői feladatok elvégzése
  • meglévő rendszerek továbbfejlesztése, relációs adatbázis tervezés
  • igényfelmérés, szakmai egyeztetéseken való részvétel
  • fejlesztés nyomon követése
  • dokumentálás, tesztelés
  • bevezetésben történő aktív közreműködés

Elvárások

  • erős SQL ismeretek
  • tapasztalat informatikai rendszerek és felületek tervezésében
  • jó elemző- és szervezőkészség
  • együttműködési képesség

Előnyt jelent

  • felsőfokú iskolai végzettség informatikai területen vagy szakirányú képesítés
  • PL/SQL ismeretek
  • Oracle eszközök ismerete
  • Relációs adatbázis-tervezés ismerete
  • WEB technológiák ismerete
  • BPMN szabvány ismerete
  • Elastic stack ismerete
  • egyéb adatbázis kezelők ismerete

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)
Csak egy fájl.
100 MB korlát.
Engedélyezett típusok: txt, rtf, pdf, doc, docx.