Az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft.

munkatársakat keres

Paraméterező (IT terület)

munkakörbe

Feladatok:

  • Új felhívások kitöltőjének kialakítása, paraméterezése a pályázatkezelő rendszerben;

  • Űrlapok, sablon dokumentumok tervezése, szerkesztése;

  • Logikai parancsok beépítése az egyes folyamatokba;

  • Meglévő felhívások módosítása a pályázatkezelő rendszerben;

  • Kitöltők tesztelése, külső tesztek koordinálása;

  • Paraméterezéssel kapcsolatos hibabejelentések feldolgozása, vagy továbbítása a fejlesztők felé;

  • Paraméterezéssel kapcsolatos hibabejelentések tesztelése;

  • Paraméterezéssel kapcsolatos ügyféligények egyeztetése;

  • Fejlesztésekhez kapcsolódó, vagy azok keretében fellépő paraméterezési feladatok elvégzése

Elvárások:

  • IT ismeretek, pályakezdő nem kizáró ok;

  • Erős SQL ismeret és tapasztalat;

  • MS Office felhasználói szintű ismerete;

  • Igényes, pontos, dinamikus, önálló munkavégzés;

  • Proaktív elemzői attitűd;

  • Jó kommunikációs készség;

  • Magas szintű problémamegoldó és konfliktuskezelő készség

Előnyt jelent:

  • 1-3 év informatikai területen szerzett tapasztalat;

  • Pályázatkezelési tapasztalat;

  • Pályázatkezelési szabályozási rendszer ismerete;

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (informatikai vagy elemző matematikai terület);

  • Alapfokú szakmai angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, AYCM sportpass, önkéntes pénztári támogatás, munkába járástámogatás);

  • támogató munkahelyi légkör;

  • igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;

  • szakmai képzések támogatása;

  • kerékpárbarát munkahely.

A munkakör betöltésének ideje: a kiválasztási folyamat lezárást követően azonnali belépéssel.

Jelentkezés módja: motivációs levél és önéletrajz magyar nyelven.

A pályázat benyújtásának módja: e-mailben a hr@ujvilag.gov.hu e-mail címre várjuk „paramtérező (IT terület)” munkakör megnevezéssel.

A pályázat elbírálása: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók írásbeli feladatmegoldásokon és szóbeli interjúkon vesznek részt. Pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.