Munkatársakat keresünk

NODEJS / JAVASCRIPT FEJLESZTŐ

munkakörbe

Feladatok:

  • Egyedi informatikai rendszerek fejlesztése;
  • Pályázatkezelő rendszerek tervezése.

Elvárások:

  • Legalább 1-3 év gyakorlat JavaScript/Node.js programozásban;
  • NodeJs eszköztár ismerete (Express.js, PM2, Babel, Webpack, Socket.io);
  • Alapvető adatbázis ismeretek;
  • Natív javascript, ES6 ismerete;
  • ORM ismeret, haladó adatbázis/NoSQL ismeretek;
  • Git verziókezelő ismerete, alapvető linux ismeret;
  • Tanulni vágyás új ismeretek elsajátítására;
  • Rendszerszemléletű gondolkozás és jó szervezőképesség

Előnyt jelent:

  • NestJS keretrendszer ismerete;
  • TypeScript ismerete;
  • RESTfull api készítésében tapasztalat;
  • Elasticsearch ismerete;
  • bármely API gateway megoldás ismerete

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, AYCM sportpass, önkéntes pénztári támogatás, munkába járástámogatás);
  • támogató munkahelyi légkör;
  • igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;
  • szakmai képzések támogatása;
  • kerékpárbarát munkahely.

Mikor kezdhetsz? A kiválasztási folyamat lezárását követően azonnal.

Hogyan jelentkezhetsz? Magyar nyelvű önéletrajz motivációs levél megküldésével a hr@ujvilag.gov.hu email címre. Tárgy: „NODEJS / JAVASCRIPT FEJLESZTŐ”

A pályázás menete: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók írásbeli feladatmegoldásokon és szóbeli interjúkon vesznek részt. Pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

További információkat a https://ujvilag.gov.hu/ weboldalunkon találhattok.

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.