Node.js / JavaScript Fejlesztő

Feladatok

  • Egyedi informatikai rendszerek fejlesztése
  • Pályázatkezelő rendszerek tervezése

Elvárások

  • Legalább 1-3 év gyakorlat JavaScript/Node.js programozásban
  • NodeJs eszköztár ismerete (Express.js, PM2, Babel, Webpack, Socket.io)
  • Alapvető adatbázis ismeretek
  • Natív javascript, ES6 ismerete
  • ORM ismeret, haladó adatbázis/NoSQL ismeretek
  • Git verziókezelő ismerete, alapvető linux ismeret
  • Tanulni vágyás új ismeretek elsajátítására
  • Rendszerszemléletű gondolkozás és jó szervezőképesség

Előnyt jelent

  • NestJS keretrendszer ismerete
  • TypeScript ismerete
  • RESTfull api készítésében tapasztalat
  • Elasticsearch ismerete
  • bármely API gateway megoldás ismerete
  • felsőfokú iskolai végzettség informatikai területen vagy szakirányú képesítés

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)
Csak egy fájl.
100 MB korlát.
Engedélyezett típusok: txt, rtf, pdf, doc, docx.