Microsoft Windows Rendszermérnök

Feladatok

  • Meglévő Microsoft infrastruktúrák, Windows platform üzemeltetése - komplex, magas rendelkezésre állású irodai környezetben, Microsoft SQL, Sharepoint Server, Microsoft Windows Exchange
  • Microsoft rendszerek és alrendszerek tervezése, telepítése, konfigurálása, fellépő rendszerhibák elhárítása
  • Központi monitoring szolgáltatások üzemeltetése és fejlesztése
  • Együttműködés a társterületekkel
  • Műszaki dokumentációk írása, véleményezése
  • Projektekben való részvétel a terület szakértőjeként a tervezéstől a megvalósításig
  • Készenlét biztosítása

Elvárások

  • Legalább 2 év Windows operációs rendszerek alkalmazás üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Legalább 1 év magas rendelkezésre állású rendszerben szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • Virtualizációs technológia ismerete
  • Nyitottság új alkalmazások, technológiák megismerésére, integrálására
  • Szakmai angol nyelv ismerete

Előnyt jelent

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Tűzfalüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű tudás szerver alkalmazások üzemeltetésében
  • Átfogó IT területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)
Jelentkezési űrlap
Az akadálymentes jelentkezéshez kérjük keressen minket az alábbi elérhetőségen: toborzas@ujvilag.gov.hu
A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező!
Csak egy fájl.
100 MB korlát.
Engedélyezett típusok: txt, rtf, pdf, doc, docx.