Linux Rendszermérnök

Feladatok

  • Linux alapú web technológiájú rendszerek és alrendszerek telepítése, konfigurálása és karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása;
  • központi monitoring szolgáltatások üzemeltetése és konfigurálása;
  • együttműködés a fejlesztőkkel és tesztelőkkel;
  • projektekben való részvétel a tervezéstől a megvalósításig;
  • készenlét biztosítása.

Elvárások

  • Legalább 2 éves Linux rendszer üzemeltetői tapasztalat;
  • Webes technológiák ismerete;
  • Linux operációs rendszer konfigurációk ismerete;
  • Virtualizációs technológiák ismerete;
  • script nyelvek ismerete;
  • képesség az új alkalmazások, technológiák megismerésére és bevezetésére;
  • önálló, megbízható, pontos, precíz munkavégzésre való képesség.

Előnyt jelent

  • átfogó IT területen szerzett tapasztalat;
  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)
Jelentkezési űrlap
Az akadálymentes jelentkezéshez kérjük keressen minket az alábbi elérhetőségen: toborzas@ujvilag.gov.hu
A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező!
Csak egy fájl.
100 MB korlát.
Engedélyezett típusok: txt, rtf, pdf, doc, docx.