Közbeszerzési szakértő

Feladatok

  • Közbeszerzési eljárások teljes körű előkészítése, lebonyolítása, az eljárások dokumentumainak összeállítása, szerkesztése,
  • Az eljárások bonyolításával összefüggő adminisztrációs, koordinációs feladatok ellátása, iratanyag és vezetői döntés előkészítés,
  • Kapcsolattartás a megbízott független akkreditált közbeszerzési szaktanácsadóval,
  • Részvétel a közbeszerzési eljárás alapján megkötendő szerződések előkészítésében,
  • Közreműködés a tervkészítéshez, adatszolgáltatásokhoz kapcsolódó feladatokban,
  • A Társaság honlapján a közérdekű adatok keretében közzéteendő közbeszerzéshez kapcsolódó információk előkészítése,
  • Részvétel az üzleti tervezésben, közbeszerzési és beszerzési terv előkészítésében,
  • Közbeszerzési rendszerekben (EKR, DKR, DKÜ) a közbeszerzési eljárások adminisztrálása, adatszolgáltatások feltöltése,
  • Szakterületet érintő jogszabályváltozások naprakész nyomon követése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Legalább 3 év releváns közbeszerzési szakértői/referensi/tanácsadói szakmai tapasztalat,
  • EKR, DKR, DKÜ rendszerek használatában szerzett magabiztos gyakorlat,
  • Büntetlen előélet (3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány),
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság,
  • Jó kommunikációs és fogalmazási készség.

Előnyt jelent

  • Jogi egyetemi végzettség,
  • Informatikai tárgyú közbeszerzési eljárások lebonyolításában szerzett tapasztalat,
  • Szakirányú közbeszerzői végzettség.

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)
Jelentkezési űrlap
Az akadálymentes jelentkezéshez kérjük keressen minket az alábbi elérhetőségen: toborzas@ujvilag.gov.hu
A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező!
Csak egy fájl.
100 MB korlát.
Engedélyezett típusok: txt, rtf, pdf, doc, docx.