IT Specialista

Feladatok

  • A Társaság által bonyolított beszerzési és közbeszerzési eljárások műszaki szempontú összeállítása
  • Szakmai dokumentációk előkészítése
  • Adatszolgáltatás az eljárások külső és belső ellenőrzéséhez
  • Közbeszerzési eljárásokban, bíráló bizottsági tagság betöltése
  • A (köz)beszerzési eljárások műszaki aspektusának dokumentálása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Informatikai / Távközlési / IT biztonsági)
  • Angol nyelvismeret – olvasási készség szintjén
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat informatikai beszerzési projektekben
  • Naprakész technológiai alap szaktudás hardver, hálózat és szoftverfejlesztés területen
  • Önálló, innovatív, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség és igényes megjelenés
  • Kreativitás, proaktivitás

Előnyt jelent

  • Közigazgatásban tapasztalat
  • Közbeszerzési szakirányú végzettség
  • Rendszer szintű közbeszerzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)
Jelentkezési űrlap
Az akadálymentes jelentkezéshez kérjük keressen minket az alábbi elérhetőségen: toborzas@ujvilag.gov.hu
A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező!
Csak egy fájl.
100 MB korlát.
Engedélyezett típusok: txt, rtf, pdf, doc, docx.