Munkatársat keresünk

IT GYAKORNOK

munkakörbe

Az Új Világ Nonprofit Szolgáltató Kft. keresi lelkes IT gyakornokait.

Ha szeretnél tanulmányaid mellett szakmai tapasztalatot és értékes referenciát gyűjteni, akkor jelentkezz hozzánk!

A gyakornoki időszak alatt megismerkedhetsz az általunk üzemeltetett technológiákkal, működésünket támogató rendszerekkel és folyamatokkal, valamint bekapcsolódhatsz a mindennapos szakmai feladatvégzésbe.

Amit kínálunk:

  • megismerheted egy IT vállalat mindennapjait;

  • mentor segíti szakmai fejlődésedet;

  • rugalmas munkaidőben, akár részmunkaidőben is dolgozhatsz;

  • támogató munkahelyi légkör;

  • fiatalos, lendületes csapat;

  • igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;

  • munkába járás támogatás;

  • kerékpárbarát munkahely;

  • céges rendezvények, szabadidős programok.

Hogyan tudsz jelentkezni?

Küldd el önéletrajzodat a hr@ujvilag.gov.hu email címre „IT gyakornok” tárgy megjelölésével.

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.