Innováció Vezető

Feladatok

  • a Társaság tevékenysége és szolgáltatásai során alkalmazott technológiák és azok alkalmazási környezetének meghatározása és bevezetése
  • hardver-szoftver és alkalmazás architektúrák, termékek és nyújtott szolgáltatások tervezése, bevezetése, kezelése
  • hatékonyságot növelő, konszolidált és szabályozott működést eredményező vállalati előírások, módszertanok, normák kidolgozása
  • a Társaság tevékenysége során felhalmozott tudás rendszerbe foglalása és elérhetővé tétele a mindenkori személyi állomány számára
  • a back-office tevékenységet, fejlesztési-, vezetési- és ügyviteli folyamatokat támogató alkalmazások. támogató belső rendszerek fejlesztése, fejlesztési igények megvalósíthatóságának vizsgálata, kockázatok azonosítása, kezelése, javaslattétel a fejlesztés megvalósítására
  • a Társaság által nyújtott szolgáltatások adattárházának kiépítése, karbantartása és szabályozásának kialakítása
  • a Társaság által nyújtott szolgáltatások statisztikai moduljainak kiépítése, karbantartása, szabályozásának kialakítása, az adatfeldolgozási tevékenység statisztikai adatszolgáltatása
  • az innovációs csapat szakmai vezetése és irányítása
  • a terület erőforrásainak tervezése, kezelése, ráfordítások követése, optimalizálása
  • kimutatások, jelentések készítése
  • szakértői feladatok elvégzése

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • IT vezetésben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat
  • Technológiák magas szintű ismerete
  • People management tapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Innovatív, megoldás orientált gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatszellem

Előnyt jelent

  • Átfogó IT területen szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Technológiabevezetési projekt irányításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)
Jelentkezési űrlap
Az akadálymentes jelentkezéshez kérjük keressen minket az alábbi elérhetőségen: toborzas@ujvilag.gov.hu
A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező!
Csak egy fájl.
100 MB korlát.
Engedélyezett típusok: txt, rtf, pdf, doc, docx.