Full stack fejlesztő

Feladatok

  • Egyedi informatikai rendszerek fejlesztése, fejlesztési dokumentumok készítése
  • Fejlesztői tesztek tervezése és végrehajtása, hibák kezelése
  • Közreműködés nagy ívű, kihívást jelentő projektekben

Elvárások

  • Legalább 2 év gyakorlat PHP programozásban
  • OOP, MVC ismeret
  • TypeScript, React vagy Vue.js ismeretek
  • Alapvető adatbázis ismeretek (MYSQL/ORACLE)
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség
  • Fejlődni vágyás és önfejlesztés képessége
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Felelősségteljes, precíz, igényes munkavégzés

Előnyt jelent

  • NodeJS ismeret
  • Python ismeret
  • Ruby On Rails ismeret
  • Haladó adatbázis ismeretek
  • Docker ismerete

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)
Jelentkezési űrlap
Az akadálymentes jelentkezéshez kérjük keressen minket az alábbi elérhetőségen: toborzas@ujvilag.gov.hu
A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező!
Csak egy fájl.
100 MB korlát.
Engedélyezett típusok: txt, rtf, pdf, doc, docx.