Munkatársat keresünk

Desktop támogató

munkakörbe

Feladatok:

  • végfelhasználók helyszíni támogatása;
  • új felhasználók, informatikai eszközeinek előkészítése, üzembe helyezése, installálása, illetve kilépők esetében ezek megszüntetése (asztali munkaállomás, IP telefon, nyomtató, levelezés beállítása);
  • számítógép rendszer karbantartása, működtetése;
  • az informatikai eszközökhöz kapcsolódó szoftveres és hardveres feladatok ellátása;
  • informatikai eszközök hálózatba kötése valamint alapszintű hálózati problémák kezelése;
  • a támogatott informatikai eszközök költöztetése, szakszerű szétszerelése, valamint üzembe helyezése;
  • a kezelt hibák ticketing rendszerbe történő kezelése, és nyomon követése;
  • kapcsolattartás az informatikai üzemeltetést végző társszervezetek munkatársaival;
  • alapvető HW és SW hibák elhárítása.

Elvárások:

  • szakmai középfokú végzettség;
  • legalább 2 év informatikai tapasztalat elsősorban helpdesk, vagy desktop támogatói munkakörökben;
  • MS Windows 10/11 operációs rendszer adminisztrátori szintű ismeret;
  • MS Office 2013, 2016 irodai programcsomagok adminisztrátori szintű ismeret;
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód, empátia;
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • önálló és csapatban való munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú informatikai végzettség;
  • átfogó IT területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, AYCM sportpass, önkéntes pénztári támogatás, munkába járástámogatás);
  • támogató munkahelyi légkör;
  • fiatalos, lendületes csapat;
  • igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;
  • szakmai képzések támogatása;
  • kerékpárbarát munkahely.

Kezdés: A kiválasztási folyamat lezárását követően azonnal.

Jelentkezés: Magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével a hr@ujvilag.gov.hu e-mail címre. Tárgy: „desktop támogató”

A pályázás menete: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók szóbeli interjún vesznek részt. A pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.