Munkatársat keresünk

Data engineer

munkakörbe

Adatokkal dolgozol és szeretsz elmélyülni az adatok feldolgozásában és elemzésében? Szereted az igényes adatvizualizációt és keresed a különböző adatok közötti összefüggéseket? Kihívást jelent az adatfeldolgozás során felmerülő problémákra hatékony megoldást találni és ezt alkalmazni? Esetleg azon gondolkodsz, hogy hogyan lehet nagy mennyiségű adatból különböző eseményeket előre jelezni? Milyen lenne egy új monitoring rendszert létrehozni modern technológiákkal?

Ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel és szívesen dolgoznál egy teljesen új, most alakuló csapatban, csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Adattárházhoz kapcsolódó fejlesztések:
    • Adattárház elemek, ETL folyamatok tervezése és fejlesztése;
    • Adatok tisztítása, üzleti folyamatok modellezése;
    • Ügyviteli rendszer további integrálása az adattárházba;
    • Adatbázis optimalizálás;
    • Release folyamat, installscriptek készítése;
  • Riportoló rendszerhez kapcsolódó feladatok:
    • Szemantikus réteg fejlesztése és karbantartása, adatmodellezés;
    • Riportok, ad hoc témájú lekérdezések készítése;
    • Dashboardok készítése mind belső mind külső használatra;

Elvárások:

  • Legalább 1 BI és/vagy ETL eszköz ismerete az alábbiak közül: MSTR, OBI EE, SSRS, ODI, SSIS);
  • Legalább 3 év riportolás és/vagy ETL tapasztalat;
  • Megoldás és eredmény orientált gondolkodásmód;
  • Kiváló elemző és szervezőkészség;
  • Motivált, nyitott személyiség (folyamatos tanulás és szakmai kompetenciák bővítése);

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Microstrategy eszközök ismerete;
  • Oracle 11 ás 12 adatbázisok ismerete;
  • SQL tuning;
  • Business Analyst/Adatelemzési tapasztalat;
  • Adattárház tervezés (dimensional modelling,star&snowflake);

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, AYCM sportpass, önkéntes pénztári támogatás, munkába járástámogatás);
  • támogató munkahelyi légkör;
  • igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;
  • szakmai képzések támogatása;
  • kerékpárbarát munkahely.

Jelentkezés magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél hr@ujvilag.gov.hu e-mail címre történő megküldésével lehetséges. Tárgy: “Data engineer"

A munkakör betöltésének ideje: a kiválasztási folyamatot követően azonnali belépéssel.

A pályázat elbírálása: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók szóbeli interjún vesznek részt. Pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.