Munkatársat keresünk

Business analyst

munkakörbe

Feladatok:

  • az általunk fejlesztett informatikai rendszerben kezelt üzleti folyamatokhoz kapcsolódó új üzleti igényeket felmérni, egyeztetni;
  • az üzleti folyamatok felhasználói által támasztott fejlesztési igényeket összehangolni;
  • összekapcsolni az üzleti folyamatban résztvevők igényeit az informatikai területen fellelhető leghatékonyabb megoldásokkal;
  • részt venni az elkészült megoldások tesztelésében.

Elvárások:

  • felsőfokú iskolai végzettség műszaki/gazdasági területen;
  • magabiztos MS Office csomag (főként word és excel) kezelés;
  • magabiztos szóbeli és írásbeli kommunikáció;
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet;
  • motivált, dinamikus, nyitott személyiség.

Előnyt jelent:

  • pályázatkezelési folyamatok ismerete;
  • alapszintű SQL (Oracle, MySQL) ismeretek.

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, AYCM sportpass, önkéntes pénztári támogatás, munkába járástámogatás);
  • támogató munkahelyi légkör;
  • fiatalos, lendületes HR csapat;
  • igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;
  • szakmai képzések támogatása;
  • kerékpárbarát munkahely.

Jelentkezés magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél hr@ujvilag.gov.hu e-mail címre történő megküldésével lehetséges. Tárgy: “Business Analyst"

A munkakör betöltésének ideje: a kiválasztási folyamatot követően azonnali belépéssel.

A pályázat elbírálása: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók szóbeli interjún vesznek részt. Pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.