Business Analyst

Feladatok

  • az általunk fejlesztett informatikai rendszerben kezelt üzleti folyamatokhoz kapcsolódó új üzleti igényeket felmérni, egyeztetni
  • az üzleti folyamatok felhasználói által támasztott fejlesztési igényeket összehangolni
  • összekapcsolni az üzleti folyamatban résztvevők igényeit az informatikai területen fellelhető leghatékonyabb megoldásokkal
  • részt venni az elkészült megoldások tesztelésében

Elvárások

  • felsőfokú iskolai végzettség műszaki/gazdasági területen vagy szakirányú képesítés
  • magabiztos MS Office csomag (főként word és excel) kezelés
  • magabiztos szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • motivált, dinamikus, nyitott személyiség

Előnyt jelent

  • pályázatkezelési folyamatok ismerete
  • alapszintű SQL (Oracle, MySQL) ismeretek

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)
Csak egy fájl.
100 MB korlát.
Engedélyezett típusok: txt, rtf, pdf, doc, docx.