Munkatársat keresünk

Alkalmazásüzemeltető

munkakörbe

Feladatok:

  • a meghatározott közlekedéshatósági informatikai rendszerek és kapcsolódó alkalmazások üzemeltetése, működésének felügyelete, monitorozása;
  • az alkalmazások verzióváltásainak, migrációinak, tesztelésének megtervezése, elvégzése nyomon kísérése és koordinálása;
  • részvétel a hibaelhárítási folyamatokban;
  • az alkalmazások működtetésének optimalizálásához, automatizáláshoz javaslatok készítése;
  • együttműködés az IT infrastruktúra üzemeltetési és fejlesztési területekkel;
  • üzemeltetési dokumentációk készítése, naprakészen tartása.

Elvárások:

  • releváns szakirányú középfokú végzettség;
  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat több rétegű alkalmazások üzemeltetésében és támogatásában;
  • tapasztalat VMware, MS Windows OS alapú rendszerekkel;
  • tapasztalat magas rendelkezésre állású Linux alapú rendszerek üzemeltetésében;
  • tapasztalat Apache, Nginx, Tomcat, JBoss, Wildfly, technológiák üzemeltetésében;
  • tapasztalat nagyvállalati környezetben és felhasználók támogatásban;
  • ismeretek IT infrastruktúrák, hálózatok működése terén;
  • angol nyelvű szakmai anyagok megértése;
  • önálló, pontosan és megbízható munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú informatikai végzettség;
  • tapasztalat adatbázis hátterű alkalmazásokkal;
  • Zabbix alapú monitorozás ismerete.

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, AYCM sportpass, önkéntes pénztári támogatás, munkába járástámogatás);
  • támogató munkahelyi légkör;
  • fiatalos, lendületes csapat;
  • igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;
  • szakmai képzések támogatása;
  • kerékpárbarát munkahely.

Kezdés: A kiválasztási folyamat lezárását követően azonnal.

Jelentkezés: Magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével a hr@ujvilag.gov.hu e-mail címre. Tárgy: „alkalmazásüzemeltető”

A pályázás menete: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók szóbeli interjún vesznek részt. A pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.