Adattárház fejlesztő

Feladatok

  • Adattárházhoz kapcsolódó fejlesztések
  • Adattárház elemek, ETL folyamatok tervezése és fejlesztése
  • Adatok tisztítása, üzleti folyamatok modellezése
  • Adatbázis optimalizálás
  • Riportoló rendszerhez kapcsolódó feladatok
  • Riportoló réteg fejlesztése és karbantartása, adatmodellezés
  • Riportok, ad hoc témájú lekérdezések készítése
  • Dashboardok készítése

Elvárások

  • Riportolás és/vagy SQL tapasztalat
  • BI és/vagy ETL eszköz ismerete
  • Microstrategy, Oracle BI, PowerBI , Oracle Data Integrator, SSIS/SSAS/SSRS
  • Kiváló elemző és szervezőkészség
  • Motivált, nyitott személyiség (folyamatos tanulás és szakmai kompetenciák bővítése)

Előnyt jelent

  • Microstrategy eszközök ismerete
  • Oracle 11 ás 12 adatbázisok ismerete
  • SQL tuning
  • Business Analyst/Adatelemzési tapasztalat
  • Adattárház tervezés (dimensional modelling,star&snowflake)

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Home Office lehetőség (hibrid munkavégzés)
  • versenyképes jövedelem és juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP kártya, AYCM SportPass, önkéntes pénztári támogatás)
  • szakmai képzések támogatása
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • rendszeres közösségépítő programok
  • könnyen megközelíthető, modern munkakörülmények Budapest belvárosában (kerékpárbarát munkahely)
Csak egy fájl.
100 MB korlát.
Engedélyezett típusok: txt, rtf, pdf, doc, docx.