Munkatársakat keresünk

Adatjavítási koordinátor

munkakörbe

Feladatok

  • a pályázatkezelő rendszer felhasználóitól érkező bejelentések fogadása help desk rendszeren keresztül;

  • hibák, bejelentések megoldása, vagy továbbítása a fejlesztők felé;

  • IT javítási folyamatok menedzselése;

  • az elkészített javítások céltesztjének végrehajtása, értékelése, dokumentálása és riportolása;

  • automatikus tesztek eredményeinek kiértékelése, tesztesetek készítése;

  • szükség esetén tanácsadás, segítségnyújtás a felhasználók részére az adott funkciók tesztelésében;

  • az esetek feladatkezelő rendszerben történő adminisztrációja.

Elvárások

  • igényes, pontos, dinamikus, önálló munkavégzés;

  • magas szintű problémamegoldó és konfliktuskezelő készség;

  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt;

  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű használata

Előnyt jelent:

  • pályázatkezelési tapasztalat, különösen finanszírozással kapcsolatos területen;

  • közgazdasági és/vagy informatikai végzettség;

  • IT alkalmazások support-jában szerzett tapasztalat;

  • 1-3 év informatikai területen szerzett tapasztalat;

  • IT fejlesztések során szerzett tesztelői tapasztalat;

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, AYCM sportpass, önkéntes pénztári támogatás, munkába járástámogatás);

  • támogató munkahelyi légkör;

  • igényes munkahelyi környezet Budapest szívében;

  • szakmai képzések támogatása;

  • kerékpárbarát munkahely.

Mikor kezdhetsz? A kiválasztási folyamat lezárását követően azonnal.

Hogyan jelentkezhetsz? Magyar nyelvű önéletrajz motivációs levél megküldésével a hr@ujvilag.gov.hu email címre. Tárgy: „Adatjavítási koordinátor”

A pályázás menete: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók írásbeli feladatmegoldásokon és szóbeli interjúkon vesznek részt. Pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.

2017-2021. Ⓒ Minden jog fenntartva.