Karrier PDF Nyomtatás E-mail

Jogi/Közbeszerzési munkatárs munkakör

Feladatok:

  • közbeszerzési és beszerzési eljárások jogi előkészítése, eljáráshoz kapcsolódó szerződések készítése;
  • Társaságot érintő jogszabályváltozások naprakész nyomon követése;
  • Társaság működéséhez szükséges belső eljárásrendek és szabályzatok előkészítése, jogi véleményezése;
  • Társaságot érintő szerződések, megállapodások előkészítése, jogi szempontú véleményezése, javaslatok megfogalmazása;
  • társaság jogi ügyeinek szakmai támogatása.

Elvárások:

  • jogi egyetemi végzettség;
  • legalább 3-5 év jogi területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • legalább 2 év szerződéses jog tárgykörben szerzett tapasztalat;
  • közbeszerzési eljárásokban szerzett jogi tapasztalat;
  • önálló munkavégzésre való képesség.

Előnyt jelent:

  • munkajogi területen szerzett tapasztalat;
  • eljárásrendek- és szabályzatkészítésben szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP Kártya, sportkártya, önkéntes pénztári támogatások);
  • folyamatos szakmai fejlődés, szakmai képzések támogatása;
  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség;
  • változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • kulturált munkakörülmények Budapest szívében, biciklibarát munkahely.

A munkakör betöltésének ideje: a kiválasztási folyamat lezárást követően azonnali belépéssel.

Jelentkezés módja: motivációs levél és önéletrajz magyar nyelven.

A pályázat elbírálása: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók szóbeli interjúkon vesznek részt, az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.