Karrier PDF Nyomtatás E-mail

HD manager munkakör

Főbb feladatok:

  • felhasználóktól érkező bejelentések fogadása help desk rendszeren keresztül;
  • problémák azonosítása, kategorizálása;
  • hibák, bejelentések megoldása, vagy továbbítása a fejlesztők felé;
  • IT javítások menedzselése;
  • tesztelés végrehajtása, értékelése, dokumentálása és riportolása;
  • automatikus tesztek eredményeinek kiértékelése, tesztesetek készítése;
  • közreműködés a hibakezelési és változáskezelési folyamatokban;
  • szükség esetén tanácsadás, segítségnyújtás a felhasználók részére az adott funkciók tesztelésében;
  • az esetek feladatkezelő rendszerben történő adminisztrációja;
  • a felhasználói dokumentációk frissítésében történő részvétel, tudásbázis bővítése.

Elvárások:

  • IT alkalmazások support-jában szerzett tapasztalat;
  • 1-3 év informatikai területen szerzett tapasztalat;
  • igényes, pontos, dinamikus, önálló munkavégzés;
  • magas szintű problémamegoldó és konfliktuskezelő készség;
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt;
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű használata.

Előnyt jelent:

  • pályázatkezelési tapasztalat, különösen finanszírozással kapcsolatos területen;
  • közgazdasági és/vagy informatikai végzettség;
  • IT fejlesztések során szerzett tesztelői tapasztalat;
  • IT helpdesk gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások (munkába járás támogatása, SZÉP Kártya, sportkártya, önkéntes pénztári támogatások);
  • folyamatos szakmai fejlődés, szakmai képzések támogatása;
  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség;
  • változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • kulturált munkakörülmények Budapest szívében, biciklibarát munkahely.

Jelentkezés módja: motivációs levél és önéletrajz magyar nyelven.

A pályázat elbírálása: A bizalmasan kezelt pályázatok legkésőbb a benyújtási határidőt követő 30 napon belül elbírálásra kerülnek. A kiválasztott pályázók szóbeli interjún és írásbeli feladatmegoldásokon vesznek részt. Pályázók az elbírálást követően a pályázat eredményéről írásbeli tájékoztatást kapnak.